ליאור מרדכי

מתקשר, מרפא, מורה לרוחניות והעצמה אישית , מומחה בתיקון קבלי ובניקוי אנרגטי, בעל מעל 30 שנות נסיון.

נגן וידאו

נר הופי

הפעם בחרתי לשתף אתכם בקסם שגיליתי לפני מספר שנים לטיפול מדהים בכל הקשור לאף-אוזן-גרון. טיפול זה טוב לכל הגילאים: (כולל פעוטות מרגע לידתם).
"נר הופי" או בשמו הרפואי – "נר אוזן", היא שיטת טיפול טבעית לחלוטין ובנוסף, משמשת ככלי לתחומים רפואיים ספיריטואליים ומנטליים אחרים.
במישור הרוחני הטיפול בנר הופי פותח את מרכזי האנרגיה הרוחניים (כתר, עין שלישית וגרון) ובכך מחזק את יכולת האינטואיציה, התקשור וההבעה.

הטיפול בנר הופי עוזר, מקל ומטפל במקרים כגון: שחרור כאבים וסינוסים, כאבי ראש, מיגרנות, ניקוי חלל האוזן, הורדת לחץ דם גבוה, הורדת מתח נפשי ולחץ, ריפוי אלרגיות ודלקות אוזניים, שיפור בעיות שמיעה, טיפול בטנטון (צילצולים באוזניים), מעולה לילדים היפראקטיביים , פתיחת דרכי נשימה, מרפא כאבי גרון, מסייע למערכת הלימפה ומגביר את פעילות המוח.
היות וקיים חיבור בין כל המעברים והפתחים בגולגולת, קיימת אפשרות לטפל בבעיות הקשורות לראש, דרך האוזן.

היסטוריה

תרבות הנרות החלולים לטיפול באוזניים החלה לפני כ- 2000-3000 שנה בקרב שבט ה"הופי" האינדיאני הנמצא בארה"ב.
יעילותו של טיפול זה קיבל תהודה גדולה והופץ בקרב שבטים נוספים: שבט האינקה, שבט המאייה, ובקרב תרבויות נוספות: המצרים הקדמונים, הטיבטים היוונים והיהודים במצרים העתיקה.

מקור השיטה הייתה אצל היוונים הקדמונים. הפרקטיקה הגיע לעולם המודרני דרך הילידים האמריקאים, (האינדיאנים), משבט ה"הופי" הנמצא בצפון אריזונה.

פירוש השם הופי הוא: "האנשים השלווים", ומבטא את השפעת הנר על הרובד הנפשי, מעבר לרובד הפיזי.
שבט זה, אשר היה ידוע ביכולות הריפוי שלו וביכולותיו המיסטיות, העביר מדור לדור את סוד הנרות שהתגלו בשנים האחרונות כיעילים מאוד בטיפול בבעיות כרוניות באוזניים, בעיקר אצל ילדים.

נרות ההופי המסורתיים נראו כקונוס רחב. כיום, נרות ההופי משווקים בצורת גליל ארוך וחלול, בקוטר של סנטימטר אחד. צורה זו מצמצמת סיכון לנזק מכאני או לנשירת חלקים מתוך הנר אל חלל האוזן. הנר, עשוי בעבודת יד מפשתן נקי ודונג דבורים, בשילוב צמחי מרפא שונים כגון: דבש, קמומיל, מרווה, היפריקום ותוספת של בטא קרוטן ושמנים ארומטיים התורמים לחיטוי האוזן ולהרגעה.

יעילותן של הנרות באו לידי ביטוי בטיהור הנפש והגוף הגעה למצב רוחני גבוה הנקרא – מדיטציה, ובפתיחת חסימות אנרגטיות. עוצמת הטיהור שלו הייתה גבוהה עד כדי כך, שנהגו להעביר זוגות, 12 טיהורים רצופים, טרם חופתם.

במרוצת השנים, עם הפצת השימוש בנרות ההופי, שונה הרכבו וצורתו של הנר.
אם בעבר הוכן הנר מעלים, להם הוספו תמציות צמחים ונראה כקונוס רחב, הרי שכיום, הטכנולוגיה המודרנית, מאפשרת ייצור תעשייתי של נרות הופי גליליים, ארוכים, בקוטר של סנטימטר אחד.
שינוי זה נועד על מנת לצמצם סיכון כלשהו לאוזן ולמערכת השמע ולנזק מכני או לנשירת חלקים מתוך הנר אל חלל האוזן.
הנר, נעשה בעבודת יד מפשתן נקי ודונג דבורים, בשילוב צמחי מרפא שונים כגון: דבש, קמומיל, מרווה, ושמנים ארומטיים נוספים התורמים לחיטוי האוזן ולהרגעה.

הטיפול
חשוב לי להדגיש כי לא בכל אחד ניתן או מותר לטפל !!! ולכן יש לנקוט באמצעי זהירות וללכת רק לאדם שמוסמך בעל תעודה לטיפול בנר הופי.
לעומת זאת, אציין כי טיפול זה אינו כואב, אינו חודרני ואף מרגיע מאוד.

סיפורים:
הגיעה אלי לקוחה הסובלת ממיגרנות חמורות תכופות ביותר. הלקוחה ניסתה את כל מגוון משכבי הכאבים הקיימים, המוכרים והטובים אך שום דבר מאלו לא הועיל לה. באחת ההתקפות היא באה לטיפול בנר הופי שאותו אני משלב עם רייקי והילינג ועיסוי לימפתי מיוחד. אחרי שעה, כשהסתיים הטיפול הלקוחה חשה כאדם חדש. כמות הנוזלים שנשאבה מאוזניה היתה בלתי רגילה והייתי צריך להשתמש בנר נוסף. בעיית המיגרנה נפתרה לה לשבועות רבים. המטופלת חזרה אלי על מנת לקבל טיפולי המשך ובכך מנעה את בוא המיגרנה הבאה.

דוגמא נוספת:
הגיע אלי ילד כבן 7 שעמד לפני ניתוחי כפתורים באוזניים בעקבות נוזלים רבים שהצטברו וירידה בשמיעה. אחרי שני מפגשים הניתוח בוטל, בדיקת השמיעה דיווחה על שיפור ניכר בשמיעתו של הילד וכאבי האוזניים מהם סבל חלפו לחלוטין.

בעיות אוזניים – למה הן גורמות?
איבוד שיווי משקל – פגיעה ביכולת קליטת גירוי.
סחרחורות.
טינטוס – צלצולים באוזניים.
חירשות ו/או פגיעה באיכות השמיעה.
דלקות אוזניים חריפות הגורמות לכאבים חדים בתוך האוזן.
כאבי ראש חזקים. 

לסיום:
שנים רבות אני מטפל ברפואה המשלימה ונותן לאנשים את הכלים כיצד לאזן ולרפא את חייהם. כאשר גיליתי את שיטת "נר-הופי" בחנתי אותה קודם כל על עצמי וילדיי. כאשר התוודעתי לתוצאות המדהימות של השיטה, הכנסתי אותה לקליניקה שלי, למטופליי ובהמשך העברתי ידע זה לתלמידי השונים.

לחץ לשיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email