מצבת הזיכרון של אוסואי

ליאור מרדכי

מתקשר, מרפא, מורה לרוחניות והעצמה אישית , מומחה בתיקון קבלי ובניקוי אנרגטי, בעל מעל 30 שנות נסיון.

נגן וידאו

מצבת הזיכרון של אוסואי

מצבת הזיכרון של אוסואי נמצאת במקדש סייהוג'י במחוז סוגינאמי בטוקיו.היא הוקמה על ידי תלמידיו של אוסואי זמן קצר לאחר מותו והוצבה במקומה בחודש .היא מתוחזקת על ידי ארגון הרייקי היפני,אותו ארגון שהוקם לזכרו 1927פברואר של אוסואי . מטר רוחב . 1.5- מטר גובה וכ 3- גודלה של מצבת הזיכרון הוא כ

הכתובת שעל מצבת הזיכרון נכתבה בכתב יפני ישן על ידי ד"ר מסאיוקי אוקאדה חבר ארגון הרייקי היפני,ומר ג'וסבורו אושידה,אשר הפך ליושב ראש הארגון לאחר מותו של אוסואי .

התרגום לעברית נעשה משני מקורות:האחד הוא מספרו של פרנק ארג'ווה פטר- "אש הרייקי",כפי שמופיע באתר של ויליאם לי ראנד,והשני הוא מאתר "מפתן הרייקי" של ריצ'ארד ריוורד .

תרגום כתובת הקאנג'י בראש מצבת הזיכרון הוא: "מצבת הזיכרון למורשת המורה אוסואי".תרגום הטקסט ממשיך כך : רק אדם בעל מידות טובות אשר לומד בשקידה את הדרך הרוחנית ומתמיד בעבודה הרוחנית על מנת לשפר את מצב הגוף והנפש ועל מנת להפוך לאדם טוב יותר,נקרא "אדם בעל אישיות גדולה" או "מנהיג בעל שיעור קומה".מזמנים קדומים,אנשים חכמים,פילוסופים,גאונים ומייסדים של תורות לימוד חדשות או דתות היו כאלה.ניתן לומר על אוסואי שהוא היה אדם כזה .

אוסואי "סנסי" ייסד את השיטה שיכולה לשנות את הנפש והגוף לטובה על ידי שימוש בכוח אוניברסלי.אנשים ששמעו על המוניטין שלו ורצו ללמוד את השיטה,או לקבל טיפול בה,נקבצו מכל עבר.הדבר היה מצליח ביותר .

אנשים המשתמשים ברוח הגדולה למטרות חברתיות,כלומר,מלמדים את הדרך הנכונה לאנשים רבים ועושים טוב לכולם,נקראים "מורים".ד"ר אוסואי היה מורה כזה,הוא לימד את הרייקי של היקום.אין ספור אנשים ביקשו ממנו ללמד אותם את הדרך הנפלאה של הרייקי ולרפא אותם .

ד"ר אוסואי נולד בשנה הראשונה של עידן קייאו,הנקרא קייאו גונן,בחמישה .שמו הראשון היה מיקאו ושמו השני היה גיוהו.הוא 1865עשר באוגוסט בשנת נולד בכפר יאגו במחוז ימאגאטה שבראשות גיפו.שם אבותיו היה טסונטאנה שיבה.שם אביו היה אוזאמון.שם משפחתה של אימו היה קוואי.ככל שידוע,הוא היה תלמיד מוכשר וחרוץ.כמבוגר הוא נסע למספר מדינות מערביות ולסין כדי ללמוד,עבד קשה מאוד,אך בנקודת זמן מסוימת נתקל בביש מזל.למרות זאת הוא לא ויתר והמשיך להתאמן במאמצים רבים .

יום.בסיומה של 21יום אחד הוא הלך להר קוריאמה כדי לצום ולמדוט במשך תקופת זמן זו הוא חש לפתע את אנרגיית הרייקי העצומה פוגעת במצחו,דבר שהביא לפיתוחה של מערכת הריפוי ברייקי.בתחילה הוא השתמש ברייקי על עצמו,אחר כך ניסה את הרייקי על משפחתו .

מכיוון שהרייקי פעל היטב על מחלות ומכאובים שונים,הוא החליט לחלוק ידע זה עם הציבור הרחב.הוא פתח מרפאה באראג'וקו,אאויאמה,טוקיו בחודש ).הוא לא רק העניק טיפולים 1922 לקיסר טאישו ( 11 – אפריל בשנה ה לאינספור חולים,אשר חלקם באו ממרחקים,אלא גם אירח סדנאות על מנת להפיץ את הידע שלו .

),רעידת האדמה 1923 לקיסר טאישו ( 12 – בחודש ספטמבר של השנה ה ההרסנית של מחוז קאנטו הרעידה את טוקיו.אלפים נהרגו,נפצעו או חלו לאחר מכן.צר היה לד"ר אוסואי על האנשים,אך הוא הביא את הרייקי לעיר ההרוסה והשתמש בכוחות הריפוי שלו על הניצולים.תוך זמן קצר המרפאה שלו הייתה קטנה מידי בכדי להכיל את קהל המטופלים,ולכן בחודש פברואר של השנה ה- ),הוא הקים מרפאה חדשה מחוץ לטוקיו בנקאנו .1925( לקיסר טאישו 16
המוניטין שלו עשה לו כנפיים במהירות ביפן,והוא קיבל הזמנות לטפל בחולים ממרחקים.פעם הוא נדד לקורה בפעם אחרת לאזור הירושימה,ואז לאזור סאגה 9 – ופוקויאמה.בזמן שהותו בפוקויאמה,הוא נפגע משבץ קטלני ביום ה היה במותו . 62).בן 1926 לקיסר טאישו ( 15 – במרץ,בשנה ה לאוסואי היתה אישה בשם סדאקו,שם משפחתה מלפני הנישואין היה סוזוקי.היו להם בן ובת.הבן,פוג'י אוסואי נטל פיקוד על העסק המשפחתי לאחר מותו של ד"ר אוסואי .

ד"ר אוסואי היה איש חם ולבבי,פשוט וצנוע.הוא היה איש בריא פיסית ובנו י היטב.הוא מעולם לא התרברב ותמיד היה חיוך על פניו.הוא היה גם אמיץ מאוד בעמידתו בפני צרות או מצוקות.באותה עת הוא היה גם מאוד זהיר.הוא היה רב כישרונות.הוא אהב לקרוא,והידע שלו ברפואה,פסיכולוגיה,ניבוי עתידות ותיאולוגיה של דתות מסביב לעולם,היה עצום.ההרגל של לימוד ואיסוף מידע,בהחלט עזר לו לסלול את הדרך לתפיסה והבנה של הרייקי .

הרייקי לא מרפא רק מחלות,אלא גם מגביר יכולות מולדות,מאזן את הנפש,הופך את הגוף לבריא יותר,ובכך עוזר להביא לאושר . על מנת ללמד זאת לאחרים עלינו לעקוב אחר העקרונות של הקיסר מאיג'י ולהטמיע אותם בלבנו .

יש לומר אותם בכל יום,פעם בבוקר ופעם בערב . .אל תכעס היו ם1 .אל תדאג היו ם2 .היה אסיר תודה היו ם3 .עבוד קשה היום(תרגול מדיטציה )4 .היה אדיב לאחרים היו ם5 המטרה העליונה היא להבין את הסוד העתיק של זימון האושר(רייקי) ועל ידי כך לגלות מרפא לכל המחלות.אם עוקבים אחר עקרונות אלו אנו נשיג תודעה רגועה כמו החכמים המלומדים העתיקים.על מנת להתחיל להפיץ את מערכת הרייקי,חשוב להתחיל מעצמך,אל תתחיל ממשהו רחוק כמו פילוסופיה או הגיון .

שב ללא תנועה ובשקט בכל בוקר ובכל ערב עם ידיך צמודות בתנוחת "גאשו" או "נמאסטה".עקוב אחר העקרונות הנפלאים,והיה נקי ושקט.עבוד על לבך ועשה דברים מאותו מקום שקט בתוכך.לכל אדם יש גישה לרייקי,היות והוא מתחיל בתוכנו .

תבניות פילוסופיות גורמות לשינוי העולם.אם הרייקי יהיה נפוץ בכל העולם הוא ייגע בלב האדם ובמוסר נחברה.הדבר יעזור לאנשים רבי ם,לא רק לרפא אנשים למדו רייקי מד"ר 2000מחלות,אלא לכדור הארץ כולו באופן כללי.מעל אוסואי.עוד יותר מכך למדו מתלמידיו הבכירים אשר המשיכו להעביר את הרייקי.כעת,לאחר מותו של ד"ר אוסואי,הרייקי ימשיך להתפשט בכל מקום.זוהי
ברכה כלל עולמית לקבל את הרייקי מד"ר אוסואי ולהיות מסוגלים להעביר אותו הלאה לאחרים .

רבים מתלמידיו של ד"ר אוסואי נפגשו על מנת להקים מצבת זיכרון זו במקדש סייהוג'י במחוז טויוטומה.התבקשתי לכתוב מילים אלו על מנת לעזור לשמור את עבודתו הגדולה פעילה.אני מעריך עמוקות את עבודתו ואני רוצה לומר לכל חסידיו שאני מרגיש כבוד על כך שנבחרתי לבצע משימה זו .

מי ייתן ורבים יבינו איזה שרות גדול עשה ד"ר אוסואי עבור העולם.

לחץ לשיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email