ליאור מרדכי

מתקשר, מרפא, מורה לרוחניות והעצמה אישית , מומחה בתיקון קבלי ובניקוי אנרגטי, בעל מעל 30 שנות נסיון.

נגן וידאו

מהי אנרגיה?


  
האנרגיה סביבנו זורמת כל הזמן, מיום לידתנו ועד יום מותנו, אנו נושמים וחיים אנרגיה – היא מזינה אותנו.
אנחנו כגוף = אנרגיה, כל הסובב אותנו: החי, הצומח והדומם = אנרגיה.
 
האנרגיה מגיעה ונעה בצורה ספירלית וזורמת מהשמיים לאדמה ומהאדמה לשמיים.
מקור האנרגיה טהור, אלוהי ומאזן. היא מגיעה עם כל העוצמות, כל הויטמינים, המינרלים וכל היסודות ולעולם אינה שופטת.
 
כאשר האנרגיה מגיעה אלינו, היא בוחנת וסורקת אותנו ואת הבית בו אנו חיים. האנרגיה מגיעה לדלת ביתנו ובודקת את הכניסה, האם היא נקייה או לא? האם החצר מוזנחת או מטופחת? האם על הדלת רשומים שמות בני הבית או לא? האם הדלת חדשה או ישנה? שרוטה או במצב טוב? האם יש מזוזה? אז האנרגיה נכנסת הביתה ומתחילה לסרוק את הקירות, החפצים והרצפה. מה רמת המודעות בבית? האם הצבע על הקירות ישן, חדש או מתקלף? האם יש רטיבות בקירות? האם התמונות בבית משדרות אושר ושמחה, או עצב ובדידות? מה צבע הקירות? מה צבען של התמונות? האם החפצים או הרהיטים כבדים או קלים? האם יש פסלים של חיות או דמויות שונות? האם הבית נקי, או מאובק ומלוכלך? האם הוא מסודר או מבולגן? האם הבית משמש כמוזיאון לעתיקות? האם הרצפה (שהיא הקרקע של חיינו), מסודרת או מבולגנת? האם יש מספיק אור בבית? האם יש צמחיה בבית? האם מכשירי החשמל מודרניים או ישנים?
 
לאחר שהאנרגיה סרקה את הבית וקיבלה תמונת מצב עליו, היא מתחילה לסרוק גם אתכם. מהי המודעות שלכם? מהן החסימות הקיימות בכם? אילו חוטים אנרגטיים שייכים לכם? מכל אחד מאיתנו יוצאים מיליוני חוטים המקשרים אותנו ליקום, לאדמה, לאויר, למשפחה, לחברים, למקומות העבודה. כל חוט כזה משפיע על גופנו ונפשנו. הגוף שלנו, כמו היקום, מורכב מארבעת היסודות: אוויר, אדמה, מים ואש. חוטים אלו תפקידם להחדיר אלינו ולהוציא מאתנו אנרגיה. האנרגיה מסתובבת בגופנו ומונעת יל-ידי שבע מרכזים עיקריים, הצ'אקרות, גלגלי אנרגיה המסתובבים עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון.
 
הוצאת אי סדרים
 
לטיהור המרחב יש רמות רבות, כשהוא מבוסס על ההבנה, שביתנו הוא למעשה כלי בעל קיבולת מוגבלת, הן ברמה הפיזית שלו והן ברמה האנרגטית.
דמיינו לעצמכם שביתכם הוא כמעין כוס בעל קיבולת מסוימת. אם תנסו למלא את הכוס, תוכלו למלא אותה אך ורק עד הקצה, מעבר לכך ישפכו הנוזלים וירטיבו את הסביבה (הפרה באיזון), אם ברצונכם להחליף את מה שיש בכוס, עליכם לרוקן ולנקות אותה ואז למלא בה את מבוקשכם. 90% מהחסימות בחייהם של אנשים נובעות כתוצאה מעומס יתר בתוך הבתים. הבית הוא הגוף של הגוף שלנו וכשם שלגופנו הפיזי קיבולת מזוימת, כך גם לביתנו. לדוגמא, אם נאכל מעבר למידה נשמין, אותו הדבר קורה גם עם הגוף האנרגטי שלנו. להילה שלנו יש קיבולת מוגבלת, כל חפץ פיזי בתוך ביתנו תופס מקום אנרגטי בתוך הגוף האנרגטי שלנו. שימו לב! כל פריט שיש לכם בבית ממוקם ברמה האנרגטית בתוך הגוף האנרגטי שלכם ו'תופס' בו מקום – בהתאם לרמת החשיבות שאתם מיחסים לו. לדוגמא, כלי מטבח יתפסו פחות מקום אנרגטי, בתוך ההילה שלכם מאשר מחברת ששמרתם מכיתה א'. עומס פיזי בתוך ביתנו = לעומס אנרגטי בתוך המערכת האנרגטית שלנו, שהוא גורם מספר אחד למחלות. 80% מהאנשים צוברים ואוספים חפצים מתוך פחד שמא הם לא יהיו זמינים עבורם כשהם יזדקקו להם. לדוגמא, קניתם סלון חדש ואת הסלון הישן אתם שומרים עבור הילדים לכשיעברו לדירה משלהם, ונחשו מה? כשהילדים עוברים דירה, הם רוצים סלון חדש בהתאם לטעם שלהם וכך אתם מוצאים את עצמכם 'תקועים' עם הסלון הישן ועם עוד הרבה חפצים אחרים שאספתם בשבילם ובשבילכם מתוך פחד, כמו: בגדים, מצעים, מגבות כלי מטבח ועוד. אם תעשו אם עצמכם סריקה קלה בזיכרון ותדמינו לעצמכם כמה נפח פיזי (כמה ארגזים אתם יכולים למלא) עם כל החפצים המיותרים, תגלו שאתם מסוגלים בקלות למלא מחסן ממוצע של כ- 6 מ'ר לכל הפחות. לעומת זאת, יקשה עליכם לדמיין כמה נפח תופסים אותם חפצים בתוך הגוף האנרגטי שלכם וחוסמים מאנרגיית החיים שלכם לזרום בצורה מאוזנת.
זכרו דבר אחד חשוב לאורך כל הדרך – באנו לכאן עירומים ללא כלום ובסוף הדרך אנחנו עוזבים את הגוף הפיזי ומשאירים כאן בעולם החומר את כל החומר שצברנו במהלך החיים. שום דבר, ולו הקטן ביותר, אין אנו יכולים לקחת איתנו. חישבו כמה זמן, אנרגיה, מאמצים, כעסים, מריבות ודאגות השקעתם באיסוף החפצים והנכסים בחיכם, ועד כמה קשה לכם לשחרר אותם. כמו כן אמרנו שהבית שלנו הוא כלי בעל קיבולת מוגבלת, וזאת ביחס לגודלו ככל שביתנו עמוס בחפצים, נחסמת הקיבולת של הכלי, הגורמת לעומס וחסימות באברי הבית השונים. ככל שהכלי/הבית מלא בחפצים שעשינו בהם שימוש בעבר ואין אנו משתמשים בהם באופן שוטף בהווה, כך נחסמת יכולתו של הכלי/בית להתמלא בחפצים ואנרגיה חדשים. זכרו כי החיים מבוססים על זרימה והתחדשות. כל פעם שבה אנו נאחזים בדבר מה מתוך פחד, אנו מעכבים את הזרימה וההתחדשות שלנו, משום שהמקום תפוס במה שאין לנו כבר צורך בו, אך אנו מפחדים לשחררו. מאחר והבית הוא הגוף של הגוף שלנו, אחיזה בחומר שאין לנו שימוש שוטף והכרחי בו, חוסם ותוקע את חיינו (דמיינו לעצמכם, שלא הייתם הולכים לשרותים). רובכם ודאי חוויתם מספר פעמים בחייכם שהכל תקוע או מתרחש בקצב איטי מדי.
 
ישן מפני חדש תוציא
את השלב הראשון של תהליך הריפוי ושינוי קצב הזרימה האנרגטי של חיכם, נתחיל בנושא של פתיחת חסימות בתוך ביתכם ברמה הפיזית
החלו למיין את החפצים לשתי קבוצות: קבוצה אחת של חפצים שיש לכם עדיין שימוש בהם (חפץ שיש בו שימוש נחשב חפץ שהשתמשתם בו במהלך שלושת החודשים האחרונים, מלבד חפצים עונתיים, כמו שמשיה), קבוצה שניה של חפצים שאין לכם כבר צורך בהם ו/או לא השתמשתם בהם כבר מזמן. אם קיימת תחושה של עומס יתר בבית ואינכם יודעים מהיכן להתחיל, החלו במיון של מגירת נעליים או מגירת תחתונים, על מנת להתחיל את התהליך של שינוי קצב הזרימה האנרגטית בחייכם. התקדמו כך בתהליך המיון דרך טיפול באזורים הקלים תחילה.
לאחר שמיינתם את החפצים אספו  את הקבוצה של החפצים המיותרים והוציאו אותה מתוך ביתכם. תרמו אותם לצדקה (מומלץ  ביותר), או הניחו ליד הזבל. כשאתם משחררים את החפצים בידכם, בקשו בקול רם מה שאתם  רוצים להוציא מתוך חייכם, לדוגמא: אני מבקש/ת להוציא מתוך חיי חוב כספי לרופא  השיניים. בסיום הבקשה אמרו תודה או אמן. תהליך זה ביהדות נקרא "תשליך", ואנו מבצעים  אותו בראש השנה. המצווה מדריכה אותנו לגשת למקור מים (באר, נחל או ים) ולנער את  הכיסים שלנו כלפי חוץ, להתפלל ולבקש על כל מה שאנו מבקשים להוציא מתוך חיינו. אצל  הספרדים נוהגים לזרוק פירורים מהכיס, על מנת להכיל בעולם העשייה את הברכה לתוך  החומר. חזרו לביתכם וסדרו את החפצים הנותרים במקומם. במהלך הסידור בקשו בקול רם : "למקום שהתפנה אני מבקש/ת להזמין דבר מה (לדוגמא אני מבקש/ת להזמין לתוך המקום  שהתפנה בחיי 
כסף  ללימודים ). בסיום הבקשה אמרו תודה או  אמן .
 
 
הבית טקס טיהור 
אחרי שהוצאנו אי סדרים מתוך בייתנו,ניתן לגשת למלאכת הטיהור.חישבו על כך שאתם,עורכים לבית שלכם טקס מיוחד.
לפני טיהור הבית יש להכין את הפרטים הבאים:
1.נרות
2.מלח-בצלוחית חד פעמית
3.אדמה-בצלוחית חד פעמית
4.מים-בכלי חד פעמי
5.אורז-ב-3 צלחות חד פעמיות
6.מרווה רפואית יבשה
7.סקטה מסקוטה,בכור,זעטר
8.שום
לפתוח את כל החלונות והדלתות בבית חוץ מהדלת החיצונית.(מומלץ שלא יהיו אנשים בבית).לפתוח את כל הברזים בבית.
בכל חדר,יש להדליק חמישה נרות:אחד בכל פינה ואחד באמצע החדר כולל אמבטיה,פרוזדור ושירותים. כמו כן מומלץ להדליק קטורת בכל חדר ולהניח ראש שום. באם יש שתי קומות ויותר,מטהרים כל קומה לחוד.
להניח בכניסה לבית ליד הדלת מבפנים את הצלוחיות עם האדמה,המים והמלח.
לשבת במרכז הבית, ליד נרות דולקים ולבקש הגנות, מאנרגיית דיווייו ישראל,רבנים ומאנרגיית האש.הדליקו את המרווה הרפואית והתחילו להסתובב איתה בכל חדרי הבית וליצור איתה שמניות באוויר.להגיד בקול רם מה אתם רוצים להוציא מהבית ומהחיים שלכם.למי שיש סקטה מסקוטה ניתן לפזר אותה בכל חדר בבית.לאחר שסיימתם עם המרווה ,ניתן כעת לשרוף את הבכור או הזעטר. מניחים אותם על מחבת מדליקים את האש ושורפים עד שיצא עשן.עם העשן מטיילים שוב בין חדרי הבית.
בסוף כל התהליך אוספים את כל הצלוחיות,הנרות שכבו,השום,הבכור והזעטר ומשליחים הכל מחוץ לבית.ואומרים את שימכם ושם אימכם ואז אומרים כמו שאני זורק/ת את החומרים האלו ככה תיזרק כל אנרגיה וחסימה מחיי ובייתי.
כאשר חוזרים הביתה,מתקלחים ומניחים במרכז הבית(סלון)קערה עם אורז.
 המלצות נוספות
 בכל בית רצוי שיהיה:
מזוזה – חיבור האותיות במזוזה, נותן כוח אדיר. האותיות שולחות אנרגיות לכל הכיוונים. המזוזה יכולה לספוג עוון או צרה שלא יבואו על בני הבית, ולכן, מומלץ לבדוק את המזוזה פעמיים בשנה.
 
ספרי הקודש – תהילים, תנ"ך, ספר הזוהר, רזיאל המלאך.
 
מצוות וחסדים – להרבות במצוות וחסדים: "צדקה תציל ממוות".
 
קמיעות – כל החמסות למיניהן, תמונות של אבני החושן, תמונות של רבנים וצדיקים
 

לחץ לשיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email