כל מה שרציתם לדעת על עין הרע ולא העזתם לשאול

ליאור מרדכי

מתקשר, מרפא, מורה לרוחניות והעצמה אישית , מומחה בתיקון קבלי ובניקוי אנרגטי, בעל מעל 30 שנות נסיון.

נגן וידאו

כל מה שרציתם לדעת על עין הרע ולא העזתם לשאול

עין הרע – כיצד היא פוגעת? איך להיות מוגנים מפניה?

עין הרע – אנרגיה שלילית שאנו מושכים אל עצמנו או משליכים על אחרים דרך מחשבה. כל יצור אנושי, יוצר עין הרע לעצמו ולסובבים אותו , במתכוון ובכוונת זדון. ולפעמים אף ללא מודע דאגת יתר, חשיבה שלילית, חוסר פרגון, רכילות, קנאה, התפארות, כעס, שנאה, מושכים אל חיינו עין הרע, הגורמת לנו נזקים קשים ורבים כגון: זוגיות שנפגעת, עסקים שנופלים, פרנסה, אובדן מקום עבודה, מחלות, סכסוך בין חברים ואוהבים, צער ועוגמת נפש ואפילו מוות הם מנת חלקה של עין הרע. האר"י ,הרמב"ם ועוד גדולי הרבנים והקבליסטים ,טענו והוכיחו,ש 90% מהצרות והייסורים שאנו עוברים, מקורם בעין הרע. האנרגיה החיובית, שזורמת, מהשמים, מגנה, עוטפת ונמצאת סביבנו כל הזמן. תפקידה לאזן ולשמור עלינו. לכל אדם יש בגוף הפיזי שבעה מרכזים אנרגטיים (צ'קרות) או לפי היהדות עשרה מרכזים-ספירות. האנרגיה מסתובבת בצורה ספיראלית ותפקידה להכניס אנרגיה מהיקום לגוף ולהוציא אנרגיה מהגוף ליקום, חוק ההדהוד. המרכזים יוצרים הילה–גוף אנרגטי סביב הגוף. צורת ההילה כביצה ותפקידה להגן עלינו. ההילה גדלה וקטנה בהתאם למצב בו אנו נמצאים. לדוגמא, כאשר אנו כועסים, ההילה באופן אוטומטי קטנה ואילו כאשר אנו שמחים, היא גדלה. כאשר אנו דואגים, נוצרת חסימה, בזרימת האנרגיה והצרות מגיעות בצרורות (נבואות מגשימות את עצמן) עפ"י חוק המספר 8 המייצג את, סמל האינסוף: לידה ,חיים ,מוות, החיים שאחרי. כל מה שיוצא, חוזר בבומרנג-כפל כפליים, לטוב או לרע. חיים ומוות ביד הלשון ובכוח המחשבה.
במי פוגעת עין הרע??

מקורה של עין הרע מראשית האנושות. בחפירות ארכיאולוגיות שונות ברחבי העולם נמצאו חפצים, תמונות ואבנים המייחסים לשמירה והגנה מפני עין הרע. האינדיאנים, היוונים, הנוצרים, המוסלמים, ההינדים וכמובן היהודים, נתנו לאורך ההיסטוריה משקל כבד לעין הרע, קללות וכישופים. כל עם ואמונותיו, כל עם וסגולותיו לשמירה והגנה. שלמה המלך, החכם באדם, הכיר היטב את המושג עין הרע. בחפירות ארכיאולוגיות נמצאו חותמים מיוחדים מתקופתו המסמלים שמירה והגנה. אביו, דוד המלך, השריש בעם היהודי את מגן הדוד, ואילו הכוהנים הגדולים בבית המקדש היו עוטפים עצמם בהגנות מיוחדות – אבני החושן. אז למה באמת פוגעת עין הרע? ובמי?
הראשונים שנפגעים ממנה, הם הכלות והחתנים, ביום חתונתם. אחריהם נפגעים,ילדים, נשים בהריון, אנשים שעלו לגדולה, כגון: מנהלים, מנכ"לים, בעלי סמכות, זמרים, שחקנים, אנשי עסקים מצליחים וכמובן אנחנו לעצמנו, דאגה יתרה מושכת אנרגיות שליליות. אך את העין הרע הגדולה ביותר, מושכים אלו עם "הפה הגדול" , שחייבים לרוץ ולספר, לכל מי שמעוניין לשמוע, כמה הרוויחו, מה קנו וכמה זה עלה ומה מצב החשבון בבנק. הורים לילדים לא יודעים, עד כמה הם שולחים, אנרגיות שליליות ועין הרע, כאשר הם מספרים, בגאווה, איך ילדיהם המוצלחים: קנו בית, או איך בגיל 4 הילד יודע לקרוא ולכתוב, או הילד שלי עו"ד/רופא-מצליח, הבת שלי מצאה חתן מקסים ואיזה עבודה יש לה. וכמובן יש את אלו שחייבים לספר, כמה פעמים היו בחו"ל ובאיזה מלון מפואר היו בחג. לצערי, אנשים מקנאים. קנאה = עין הרע. עין הרע = צרות. אך גם אנשים, שלא אוהבים את עצמם, או כאלו, שחיים במתח, לחץ, חוסר פרגון עצמי, יוצרים לעצמם אנרגיה שלילית.
לסיכום, דברו בצנעה, אהבו, ותפרגנו. הימנעו מאגו, אך אם אומרים לכם איזה ילד מוצלח, איזה בית מהמם או איזה אוטו יפה יש לכם, תגידו מילה אחת-תודה ובלב אמרו בלי עין הרע. אף אחד לא צריך לדעת מה מצבכם הפיננסי, או מה מנת המשכל של ילדיכם, חוץ מאשר בן/בת הזוג שלכם. "כמובן שאם יש מינוס,ספרו לכולם". לא לחינם אמרו חז"ל: סייג לחכמה שתיקה וחיים ומוות בידי הלשון.

שאלות נפוצות, בנושא כל מה שרציתם לשאול ולא היה את מי.

 • נשברים חפצים בבית, כמעט כל יום האם זו עין הרע
    
 • אני נראית טוב, משכילה, אך כל מערכת יחסים, נגמרת אחרי שבועיים ולא 
     בגלל שאני בררנית, מטרידה או מלחיצה. ממה זה נובע?
      
 • הבן שלי בן 6, במהלך השנה האחרונה הוא חלה, נפל וכ"ו. כל 
     זה ,מאז עברה לגור לידנו שכנה חדשה. האם יתכן שהיא מקנאה? 
      
 • יש לי בן זוג מדהים. עוזר עם הילדים, מפנק, קונה מתנות, מפרגן ותומך.
       בחודש האחרון הוא השתנה לחלוטין, הפך להיות אדיש ואפילו כלפי   הילדים. מה קרה?
      
 • כל פעם שאני מספר משהו לחבר הכי טוב שלי הדברים משתבשים. האם
     להפסיק?
  *יש לי רכב חדש. מאז שקניתי אותו גנבו לי את הסמל, מכונית נכנסה בי  ואני מוצא שריטות חדשות.

דוגמאות אלו בהחלט יכולות להצביע על עין הרע ואף קללות או חלילה כישוף. 

לחץ לשיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email