אנרגיות והשפעתן על חיינו

ליאור מרדכי

מתקשר, מרפא, מורה לרוחניות והעצמה אישית , מומחה בתיקון קבלי ובניקוי אנרגטי, בעל מעל 30 שנות נסיון.

נגן וידאו

אנרגיות והשפעתן על חיינו

החיים שלנו מאוד מובנים לנו מאליהם. בלי לשים לב לאנרגיות שמסתובבות סביבנו כגון: יסוד הצבע, האוויר, המים, האדמה, האש, אודותם כתבתי במדורים הקודמים ביתנו, מקום עבודתנו וכדומה. –וכן הסביבה בה אנו חיים

מהי אנרגיה ?

האנרגיה סביבנו זורמת כל הזמן, מיום לידתנו ועד יום מותנו, אנו נושמים וחיים אנרגיה – היא מזינה אותנו. אנחנו כגוף = אנרגיה, כל הסובב אותנו: החי, הצומח והדומם = אנרגיה.

האנרגיה מגיעה ונעה בצורה ספירלית וזורמת מהשמיים לאדמה ומהאדמה לשמיים. מקור האנרגיה טהור, אלוהי ומאזן. היא מגיעה עם כל העוצמות, כל הויטמינים, המינרלים וכל היסודות ולעולם אינה שופטת. הצומח והחי, למשל, חיים באיזון והרמוניה מושלמת עם הטבע. עץ בשלכת לעולם לא יפחד שעליו לא יצמחו יותר. אריות, או כל חיה אחרת, לא יטרפו ויאכלו יותר ממה שהם צריכים בטבע. אף אחד לא יחשוב אם הוא שמן מדי או רזה מדי, אם הוא נחמד או לא. לא שמענו מעולם על חיות שלקו במחלות, כמו התקפי לב וסרטן.

לטבע עצמו מרכזי אנרגיות שנועדו לרפא ולאזן את היקום כגון: הרי געש, רעידות אדמה, טייפונים, מערבולות וסופות בים, הקשת בענן. כל אלו מקורות שמנקים ומטהרים אנרגיות, שבני האדם משליכים אל היקום ומחוצה לו – במחשבה ובמעשים. אם ניקח את התפרצות הרי הגעש, או רעידות האדמה שאנו חווים, נבין שהלבה עוצמה וכוח. –מייצגת את אנרגיית האש

כאשר מצטברות אנרגיות שליליות הקשורות לכעסים, שנאה ומלחמה ונאגרים בלב האדמה, בזמן התפוצצות הלבה או רעידת האדמה, אנרגיות אלו מתפזרות. האש שורפת את אותן אנרגיות שליליות ואז נוצר תהליך מיחזור. אלינו, בני האדם, מגיעה האנרגיה בכל צורה. מאלוהים, מהשמש, מהירח, מהכוכבים, מהעצים, מהאדמה –ומהים. עד שהיא מגיעה אלינו, היא טהורה, זכה ונקיה ובעלת מודעות משלה מודעות אלוהית .

קיימות רמות אנרגטיות שונות ביקום, מהנמוכות ביותר, (שלצערי רובנו חיים בה), כמו זיהום אויר, מלחמות, לכלוך, כעסים, שנאה, מתח, פחדים, עבודה, בית, משפחה, עולם החומר, תחרות ועוד, ועד לרמות אנרגטיות גבוהות יותר, בהם אנשים חיים במודעות ושיתוף פעולה עם חיי הרוח. הם יותר סלחניים, מבינים, ותרנים, אוהבים,חומלים ומבינים שיש דברים עליונים אותם הם מקבלים ומכניסים למודעות היומית ובכך מנסים לחיות בהרמוניה עם הטבע והאלוהות. על מנת ליצור לעצמנו מרחב מחיה נקי יותר, חיים שלווים יותר, אנו צרכים להבין שקיים חוק קוסמי, הנקרא חוק ההדהוד. כמו אבן שזורקים לתוך מים ויוצרת מעגלים, כך מתנהלים גם חיינו. כל פעולה שנעשה, כל מחשבה, יוצרת את אפקט ההדהוד .

כאשר האנרגיה מגיעה אלינו, היא בוחנת וסורקת אותנו ואת הבית בו אנו חיים. האנרגיה מגיעה לדלת ביתנו ובודקת את הכניסה, האם היא נקייה או לא? האם החצר מוזנחת או מטופחת? האם על הדלת רשומים שמות בני הבית או לא? האם הדלת חדשה או ישנה? שרוטה או במצב טוב? האם יש מזוזה? אז האנרגיה נכנסת הביתה ומתחילה לסרוק את הקירות, החפצים והרצפה. מה רמת המודעות בבית? האם הצבע על הקירות ישן, חדש או מתקלף? האם יש רטיבות בקירות? האם התמונות בבית משדרות אושר ושמחה, או עצב ובדידות? מה צבע הקירות? מה צבען של התמונות? האם החפצים או הרהיטים כבדים או קלים? האם יש פסלים של חיות או דמויות שונות? האם הבית נקי, או מאובק ומלוכלך? האם הוא מסודר או מבולגן? האם הבית משמש כמוזיאון לעתיקות? האם הרצפה (שהיא הקרקע של חיינו), מסודרת או מבולגנת? האם יש מספיק אור בבית? האם יש צמחיה בבית? האם מכשירי החשמל מודרניים או ישנים?

לאחר שהאנרגיה סרקה את הבית וקיבלה תמונת מצב עליו, היא מתחילה לסרוק גם אתכם. מהי המודעות שלכם? מהן החסימות הקיימות בכם? אילו חוטים אנרגטיים שייכים לכם? מכל אחד מאיתנו יוצאים מיליוני חוטים המקשרים אותנו ליקום, לאדמה, לאוויר, למשפחה, לחברים, למקומות העבודה. כל חוט כזה משפיע על גופנו ונפשנו. הגוף שלנו, כמו היקום, מורכב מארבעת היסודות: אוויר, אדמה, מים ואש. חוטים אלו תפקידם להחדיר אלינו ולהוציא מאתנו אנרגיה. האנרגיה מסתובבת בגופנו ומונעת יל-ידי שבע מרכזים עיקריים, הצ'אקרות, גלגלי אנרגיה המסתובבים עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון .

תפקיד הצ'אקרות לאזן אותנו. המרכזים יוצרים הילה מסביב לגוף, שתפקידה להגן ולשמור עלינו. ההילה גדלה וקטנה בהתאם למצב שבו אנו נמצאים. אם אנו שמחים ומאושרים, ההילה גדלה. אם אנו כועסים, ההילה הולכת וקטנה. כאן חוזר אפקט ההדהוד: בית נקי ומסודר, רגוע ושליו, ייצרו לנו חיים שקטים ובריאים יותר. האנרגיה לא שופטת אף אחד, לא כועסת ולא מענישה. אנחנו בעצמנו יוצרים לעצמנו את מציאות חיינו .

גוף האדם הוא הגוף של הנשמה שלנו והבית הוא הגוף של הגוף שלנו, מעין מלבוש המכסה אותנו. כמו שאנו דואגים לטפח את מראה גופנו בביגוד יפה, כך חשוב שנטפח את האנרגיה העוטפת אותנו.

על מנת להזרים אל ביתנו אנרגיה טובה יותר, טהורה יותר ובריאה יותר, מתחילים עם הוצאת אי סדרים מחיינו. להלן מס' דוגמאות :

. קחו מס' קרטונים ואספו ספרים שכבר לא בשימוש, חפצים ישנים / יד שניה, 1 בגדים וכדומה.

. מומלץ לרוקן מחסנים ובויידם. 2

  1. תבדקו האם אתם גרים ברחוב ללא מוצא ?
  2. האם אתם גרים בקרבת בית עלמין / בית חולים / קופת-חולים ?
  3. האם אתם אוהבים את הבית שלכם ?
  4. האם אתם אוהבים את עצמכם ?
  5. כמה אתם מפרגנים לעצמכם?
  6. כמה אתם נותנים לעצמכם ? – באחוזים
  7. כמה אתם נותנים לבן- הזוג, לילדים, נכדים וכדומה ? – באחוזים

נסו לחשוב מחשבות חיוביות ולמצוא בכל דבר את הטוב.

אתן לכם כעת תרגיל לחוש את האנרגיות : הורידו שעונים, עצמו עיניים, הניחו כפות ידיים כלפי מעלה על הברכיים.

חישבו על אנשים שאתם מאוד אוהבים, על מקרים טובים ומשמחים שקרו • לכם בחיים (נישואין, לידה…) ובמקביל תקשיבו לגוף ושימו לב מה קורה ללב. תנו למוזיקה לכוון אתכם. אל תתאמצו. תבקשו להיזכר בקרוב משפחה שאהבתם והוא נפטר. • הגידו בלב בפשטות: אני אוהב את עצמי, אני מוכן ללמוד לאהוב את עצמי, • אני שווה, מגיע לי הטוב ביותר. הזמינו את האנרגיה של האנשים שאתם אוהבים לכאן ועכשיו. תחליטו לחיות וליהנות. אתם מבינים שהחיים הם ביד שלכם וביד הגורל. • הרשו לגוף להירגע. תחבקו את אותם אנשים שאתם אוהבים. הם מגיעים • כדי לאהוב אתכם . תספרו לאותם אנשים אילו בעיות יש לכם: בריאות, פרנסה, זוגיות, ילדים… • ותנו להם תמונת מצב ותבקשו מהם שיתפללו למענכם. תחושו מה קורה בגוף . אנרגיית דיוויין ישראל זורמת אליכם עכשיו. אנרגיית אור ואהבה. היא • מאזנת אתכם ומרגיעה אתכם . תחשבו על אנשים שאתם מאוד שונאים, שעשו לכם רע, לא משנה אם הם • חיים או נפטרים, תחשבו עליהם ותזמינו אותם. תרגישו מה זה עושה לגוף שלכם, תקשיבו ללב. שימו לב מה הנוכחות שלהם עושה לכם . אני כועס על עצמי, אני דואג, אני מכוער, אני שמן… כל אחד – הגידו בלב • יבקר את עצמו. תחושו מה קורה לעומת התחלת התרגיל. נסו להבין מה הכעס עושה לכם בגוף למרות שאתם צודקים ואיזה עין הרע • נמשכת לחייכם. אנחנו משחררים את אותם אנשים, שאלוהים יברך אותם. – תגידו בלב •
תגידו – אני אוהב את עצמי, אני מבקש סליחה מהגוף שלי על זה שפגעתי • בו כך, אני מוכן להקשיב לגוף שלי, אני מוכן לסלוח לעצמי. תנסו לעשות קצת חשבון נפש מה פספסתם בחיים.

תחזרו לאט לאט לחדר, תרגישו משוחררים, תרגישו את הגוף נקי. קחו כמה רגעים להירגע, להבין.

תרגיל זה עוזר לנו להבין מה גורמת לנו החשיבה החיובית ומה גורמת לנו החשיבה השלילית.

המתנה הגדולה ביותר שאלוקים נתן לאדם זה הרגש . כאשר הרגשות נפתחים – נפתחים גם מרכזי האנרגיה, התובנות, המודעות, האהבה, הנתינה והקבלה

לחץ לשיתוף

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email