ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.
תחזית שבועית 21.06-27.06
 
טלה
אתם מצויים בתקופה טובה בכל הקשור ללימודים ועתידים לעמוד היטב בכל המטלות והבחינות. זמן טוב להתמקדות בתחום הרומנטי.
שור
זמן טוב לפעילות עסקית, להסדרת בעיות כלכליות וכספיות .
חשוב לזכור להקדיש זמן למשפחה ולבית- עתה, מתאים לכם לבצע  שיפוצים ושדרוגים בבית.
תאומים
זמן חשוב להתפתחותכם האישית. כל דבר, ולו הקטן ביותר, יעצים את יכולותיכם וביטחונכם העצמי.  ממליץ, כי השבוע תמצאו זמן לחשוב ולנתח את השגיאות שעשיתם-בעבר הרחוק והקרוב. עתה הוא הזמן לחפש ולמצוא פתרונות.עשו – תצליחו. לא תעשו – תפספסו עת רצון.
סרטן
השבוע, מומלץ להשקיע  בפתרון בעיות בתחומי החיים השונים. תצליחו יותר- אם תמנעו מלהתייעץ עם אחרים ומלדבר על הבעיות עצמן ועל תוכניות עתידיות. מומלץ ללכת לים.
אריה
התקופה הטובה עדיין מלווה אתכם. המפתח להצלחתכם-טמון בניצול הפוטנציאל שלה. הסתכלו על חצי הכוס המלאה, היו  בטוחים בעצמכם  וגם החצי הריק יתמלא במהרה, בשמחה, בקלות ובנעימות. אם תנהגו כך – זה בדיוק מה שיקרה.
זה גם זמן טוב לתכנונים. התייעצו- רק עם האנשים שאתם מכבדים ובטוחים באהבתם אליכם.
בתולה
אתם בעיצומה של תקופה נפלאה למיצוי היכולות המיוחדות בתחום המקצועי. אתם יכולים להגיע למקסימום בתחום זה ולהגיע לשביעות רצון מירבית. עימדו על שלכם בביטחון מלא- התנהלות זו תוביל אתכם להצלחה ולהערכה.
מאזניים
אתם  בתקופה נפלאה בעלת פוטנציאל ענקי – הזדרזו לממש אותו.  אתם יכולים להספיק. יש לקום ולעשות מעשה. אין להסתפק בדיבורי סרק. אל תחכו לפייה הטובה עם מקל הקסמים -היא נשארת לעד באגדות . אתם צריכים להתעורר לעשייה. נצלו ההזדמנות...
 
עקרב
האנרגיה והכוח הפיזי שלכם מתעצמים השבוע. לעיתים, יש  לפעול במיידית,תוך שאתם מסתמכים  על האינטואיציה . אתם, תצליחו בכך. אם יש צורך בביצוע פעולות רפואיות  – זה זמן טוב לכך.  לעוסקים בספורט/ריקודים – זה זמן טוב  להשתתף בתחרות/הופעה/מבחן
קשת
השקיעו ביחסים הבין-אישיים . אל תנסו לשלוט או לכפות את דעתכם על אחרים.          כדאי להיות מודעים לנטייתך  לעשות זאת, מבלי שתחושו בכך.
גדי
זמן טוב להכניס סדר לחייכם. יתכן ולאחרונה הייתם פחות ביקורתיים כלפי עצמכם והדרישות העצמיות פחתו. זה הזמן להסדיר את החיים, התמידו בפעילות גופנית. זה הזמן להיגמל מהרגל רע (כמו עישון וכדו')  בהצלחה!
דלי
זמן מעולה לפעילות בתחום הרומנטי.  יש לתת ביטוי ליכולות היצירתיות שלכם והכישרונות שלכם לסוגיהם השונים. זמן טוב לתת ולקבל מתנות, להתחיל משהו חדש בכל תחום שתבחרו.
דגים
השבוע משפחתכם אמורה להיות מרכז חייכם.  ממליץ כי תזמו פעולות משותפות עם בני הבית- שיחה, טיול או עבודה משותפת.   זה גם זמן טוב לביצוע שיפוצים/תיקונים בבית..


כמה מילים על טיהור עופרת
העופרת היא  מתכת הידועה בתרבויות שונות, כמחוללת פלאים בהסרת עין הרע שדבקה באדם כתוצאה מקנאה או  יהירות .
תהליך הטיהור בעופרת מבוצע ללא מגע פיזי, המטופל עומד או יושב, ובעת שליאור מרדכי מתיך את העופרת, מתפלל ואומר את הלחשים המיוחדים, אותם למד מסבו המקובל,יכול המטופל לבקש את כל הדברים שהוא רוצה להוציא מחייו ולהזמין את השפע וכל דבר אחר לחייו.
התהליך הרוחני חווייתי מאוד. ניתן לבצעו בכל גיל גם לקשישים,ילדים ותינוקות.
ניתן לבצע את הטיהור באמצעות עופרת גם מרחוק.
תוצאות הטיהור הן מיידיות, חסימות משתחררות
מומלץ לקיים את הטיהור כפעמיים בשנה.
השבוע - הנחה בסך 100 ש"ח למזמינים טיהור בעופרת. 


 טיפ השבוע-   במקום לעסוק בחיפוש אחר הקסם או הפלא שישנה את חייכם,      התבוננו במראה- הפלא מסתכל עליכם בחזרה- הפתרון בידיכם!!!

משפט השבועהחכם מלמד במעשיו ולא בדבריו.