ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.

תחזית שנת 2015

יש לכם עוד שאלות?
רוצים לקבל עוד מידע?
בחירות מדינת ישראל - בשלב הזה לא נראה באופק מנהיג אחד שינהיג את העם ולכן אני רואה עיכוב בהרכבת הממשלה.האפשרות המסתמנת:הקמת ממשלת אחדות.  לביבי נתניהו עדיין יתרון קל  למרות שלא תרם להוזלת יוקר המחייה.  בנט יגביר את כוחו. לבוג׳י יש קארמה למנהיגות גבוהה והשמיים איתו אם יפעל נכון. משה כחלון צריך הזדמנות כבעל רוח צעירה וחדשה, אבל אין לו עדיין קרמה של ראש ממשלה. כחלון יהיה טוב לאזרחי מדינת ישראל- בנה תכנית ממוקדת ויעילה,אסף סביבו אנשים טובים ישרים ובעלי רצון לתרום למדינה ולאזרחיה ויפתיע עם כוכבים חדשים מומלץ שישמיע יותר את קולו . את ציפי לבני אני לא רואה במקום בולט  בתמונה הפוליטית אם כי בוודאי שבתוכה.  בשמיים כלום לא סגור, הכל בגדר פוטנציאל למימוש. מפת מדינת ישראל מראה שהבחירות האלה הן מהחשובות ביותר אי פעם. לכן עלינו להבין שהכוח למנהיגות נכונה נמצא בידינו- אזרחי מדינת ישראל. ראו מה קרה במדינות הערביות שהפילו ממשלות. כמובן שבכוחנו ליצור איזון - הרמוניה, ללא אלימות אלא בהשמעת הקול שלנו. בפוליטיקה  הכל ניתן לשינוי ולעסקאות הפנימיות בין המועמדים יש "תרומה" משמעותית ואולי אפילו יותר מהגורל.

יחסי ישראל - ארה״ב- ארה״ב תעבור שנה של  בעיות רבות בתחום הכלכלה והביטחון, ללא יכולת להתעמק בבעיות של מדינת ישראל. לממשלה שתקום במדינתנו , חשיבות רבה.                       כרגע אינני צופה ניסים ונפלאות במישור זה.

יחסי ישראל והרשות הפלסטינית- קיימת דריכות והגזרה אמנם חמה, אך איני צופה מלחמה או סכנה בלתי הפיכה. כמובן גם במישור זה, דברים יכולים להשתנות בהתאם לאופי הממשלה הייעודית ומוביליה. לא ימסרו שטחי ישראל למדינה אחרת, זה לא כתוב בגורל המדינה.

 
נדל״ן- השנה מחירי הנדל״ן ייוותרו בעינם, אך רבים במדינת ישראל לא יעמדו בתשלומי המשכנתא וייעזרו בהוריהם ובקרוביהם. המלצתי לשנתיים הקרובות: צמצום הוצאות מיותרות הגדלת הכנסות. עצה להורים תומכים - תמכו מכספים עודפים ולא מכספי מחיה, כי אחרת בעשור הבא תוותרו מחוסרי כל. ראו הוזהרתם!
בשנתיים הבאות בועת הנדל״ן תתפוצץ, דירות רבות יעוקלו, שוק הנדל״ן ישנה את פניו, והחגיגה לצערי תתחיל כמו בשוק הנדל״ן בארצות הברית - שחווה קריסה דרמטית.


יוקר המחייה- המצב יהיה מן החמורים ביותר שחוו אזרחי מדינת ישראל מאז תקופת הצנע. חובות רבים יצטברו לאזרחים תמימים שתלויים בהלוואות ״בלון״ כאלו או אחרות. מומלץ לחברות האשראי ולבנקים להישמר ולהיזהר שלא לשחרר בקלות כספים ללא ערבויות נכונות.
יציבות כלכלית מקורה בממשלה יציבה שתצמצם את יוקר המחייה לדוגמא, על ידי הורדת  מחירי המים, החשמל והדלק. מקורות אשר מניבים למדינה ולזכיינים סכומי עתק על גבו של האזרח. ממליץ על פתיחת שוק ייבוא המזון, יצירת תחרות שיווקית בריאה ופיקוח על מחירם של מוצרי בסיס. המלצתי  לאזרחי מדינת ישראל - במקום  לשבת בחיבוק ידיים ולרטון על המחירים הגבוהים, יש להתאגד  יחד ולמשך תקופה ארוכה, אין לרכוש מוצרים שיוחלט עליהם.
אזרחים יקרים אם לא נקנה במשך זמן מה, פירות יקרים שמחירם 12-20 שח לק"ג, החקלאים יפגינו מול הממשלה, מחירי המים לחקלאות ירדו בעשרות אחוזים. החקלאים יהיו מרוצה וגם אנחנו. רק מחאה שתפגע בכיסן של החברות השונות תניב שינוי אמיתי. פרוק המונופולים ופתיחת השוק לתחרות וייבוא חופשי יובילו להורדת מחירים.
אני מאמין כי מצוקת המים של מדינת ישראל תפתר הודות לתהליך התפלת מי ים, לא רחוק היום בו מדינת ישראל תמכור מים מותפלים. השקעה בבורסה , בשנתיים הקרובות מיועדת לאמיצים ומבינים בלבד. אני צופה כי בועת הבורסה מטשטשת האמת ועלולה להתפוצץ דרך עליות חדות וירידות חדות.  ולכן למהמרים ללא הבנה מקצועית מציע להזהר
.