ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.
טלה
בשבועות הקרובים  מצבכם האנרגטי יורד וכתוצאה מכך אתם הופכים רגישים יותר מבחינה בריאותית, במיוחד בכל הקשור לקיבה והמעיים. היו זהירים וערניים  במיוחד עם אתם לוקים  במחלות כרוניות. המחלה עלולה להחמיר ולהגיע למצב של התקף. בשאר המישורים, מצבכם יציב ואף יתכן שתקבלו מתנות מאנשים קרובים.
 שור
שבוע יציב. תחושו תמיכה ואהבה מצד הוריכם או מהמשפחה המורחבת.
זמן טוב לעסקי נדל"ן.זמן טוב בתחום הרומנטי. אם רבתם עם בן/בת זוג – זה הזמן להשלים. אם נפרדתם מבן/בת זוג ורוצים לחזור ולנסות שוב – זה הזמן לעשות זאת.
 תאומים
לבעלי עסקים שביניכם – יש הוצאות והשקעות רבות בבית העסק שלכם. לשכירים – יש הוצאות לצרכי המשפחה או לצרכים אישיים. כך או אחרת, ההוצאות הולכות וגוברות, וזה מזעזע את תקציבכם. השתדלו להימנע  מסיכונים והסתבכויות  בחובות והלוואות.
 עתה הוא הזמן טוב למצוא פתרונות לבעיות שונות בחייכם, כולל הבעיות הכלכליות.
  סרטן
 מצבכם הבריאותי טוב ויציב. אתם נוטים לתת מקום גדול מדי לרגשות, מצב זה עלול להוביל  לתוקפנות מיותרת וכתוצאה סכסוכים  ללא מוצא עם בני המשפחה. בשלב הזה, עד שמערך הכוכבים ישתנה, מציע  להיעזר בסבלנות רבה, עד יעבור זעם.
 אריה
יתכנו בעיות הקשורות לדבר מה  שנשאר פתוח .
לאחרונה הייתם  פחות רציניים , כעת הגיע זמן לשנות את הגישה.
אריות-בעלי עסקים או בעלי תפקידים ניהוליים יתכן ויצטרכו להתמודד עם ביקורות – וודאו שכל הניירת תהיה מסודרת.
 בתולה
עליכם להתמודד עם מגוון רחב של משימות. אתם מצויים במצב של אי  בהירות וניגוד אינטרסים. עליכם להצטייד בעקשנות, סבלנות ואורח רוח.  מצבכם הכלכלי אינו יציב.
 מאזניים
מצבכם האנרגטי טוב, אך בכל זאת הקפידו על אכילה, מנוחה  ושינה בזמן.
הפנו את כוחכם רק לדברים חיוביים, השתדלו להיות דיפלומטיים וטקטיים  – והכול יהיה בסדר.
 עקרב
החיים מלאי חוויות, אתם פעילים ובסה"כ מרוצים מהחיים.
תקופה טובה מכל הבחינות, אם כי יכולים להתעורר קשיים הקשורים בחוק ו/או עם אנשים המצויים בחו"ל. נכנסתם לתקופה, בה  חייכם  מרוכזים סביב נושאים מקצועיים
 קשת
אתם נכנסים לתקופת שינויים בחייכם האישיים.
להורים שבניכם  – תצטרכו להשקיע חום, אהבה והמון כסף בילדיכם.  אם אתם לקראת נישואין – יתכנו גילויים והפתעות....זכרו כי אין לשנות  את בן/בת זוג, תוכלו רק לשנות את הגישה שלכם. התנהלו בזהירות.
גדי
 חייכם מרוכזים סביב עבודה, עסק, פרנסה, שותפים לעבודה וכיו"ב.
המצב מסובך ואין סימני שיפור עד סוף החודש.
אם יש לכם שותף, אתם צפויים לסכסוכם ומריבות על רקע התחייבויות ו/או בעיות כספיות.
בנוסף, כדאי לכם לדאוג לסדר בניירות ולהיות מוכנים לבדיקות מצד הרשויות.
 דלי
לאחרונה הרגשתם שאתם מפספסים דברים בחיים. כעת תוכלו לעשות משהו משמעותי בחייכם. עתה, הוא זמן טוב לנסיעות, הכרויות, תחביבים, זמן טוב לעשות משהו מיוחד, להגשים חלום, ליישם תוכנית... זהו העת לנצל את זמנכם לטובתכם בלבד. רק שימו לב: 5 ו-6 הם הימים המוצלחים במיוחד עבורכם.  ב-6 לחודש  היו זהירים יותר.
 דגים
תקופה לא טובה בכל הקשור למצב הכלכלי והעסקי שלכם. זהו עת לעסוק בענייני המשפחה, לחופש, למנוחה, לתכנונים. ככל שתעשו פחות, כך טוב יותר.

טיפ השבוע-   לעיתים אנו משקיעים זמן רב בבירורים פנימיים על הגורמים המעכבים אותנו. ממליץ -להתמקד רק בדרכים המובילות להשגת המטרה.
 
משפט השבוע- קמץ בדבריך והדברים יסתדרו מעצמם.