ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.

סגירת מעגלי חיים ותיקון הנשמה

בבואנו לעולם, הגענו עם תוכנית עבודה ושיעורים שנרשמו מראש. חלקם בגילגולים קודמים וחלקם עברו בתורשה משושלת המשפחה וחלקם נוצרו  בחיים אלו.
באנו לעולם ללמוד וללמד, לחיות באיזון והרמוניה עם עצמנו ,סביבתנו הקרובה והרחוקה עם החי , הצומח והדומם. יצרנו זכויות וכנגד חובות ובשל כך אנו חובים הצלחות וכשלונות.
בעזרת היכולת שלי לראות חיים קודמים ולראות מפה נומרולוגית שמראה את הפוטנציאל למימוש בכל מישורי החיים וכנגד מהו השיעור- התיקון שעלינו לעבור על מנת לממש את מה שבאנו לממש. לדעת מהם הכלים שאנו אמורים לקבל כדי לשנות את מזלנו וגורלנו.
כאן  אני אתכם- בעזרת כלים רוחניים , קבליים מודעותיים אעזור לכם לשנות את גורלכם ומזלכם. בשיטות מגוונות המתאפיינות בפשטות ויעילות.
בטיפול נבחן מהו מעגל החיים האישי ,הקרייריסטי, הזוגי, ההורי , החברתי . נצטייד בכלים להבנת האירועים שליוו ומלווים את חיינו. נרחיק את הגורמים התיקוניים, אעזור לכם להבין למה זה קורה לכם ואיך לסגור זאת בדרך הטובה והקלה ביותר, לשנות את החוזים והתיקונים השליליים וכנגד לבנות גורל חיים ומעגל חיים חיובי תומך ואוהב בכל מישורי החיים.
העבודה תתמקד בהורים שעצבו את חיינו, באחים, בבני הזוג, בילדים בחברים. נבין את המעגל שתבניות העבר והמודעות שהושרשה בנו מיום הוולדנו ועד היום מנהלת אותנו ונחליף אותה בתבניות חדשות ומפרות וכך נתקן ונמצה את רגעי האושר, השמחה והאהבה.
יש לך עוד שאלות?
רוצה לקבל עוד מידע?
יש לכם שאלה?
תשובה נכונה תשנה את חייכם!