ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.

מכתבי לקוחות

 "טיהור הבית,העסק והמשפחה מציל אתכם מעיכובים וחסימות"

כמה דוגמאות:
 
לאה מחיפה – פניתי לליאור לאחר חודשים שלא הצלחתי למכור את ביתי ,הממוקם באיזור טוב גם המחיר שביקשתי היה סביר.ליאור מייד אבחן  חסימה קשה בבית,שנבעה ממחלה קשה של הדיירת הקודמת.הוא ערך טקס טיהור מיוחד,שרף חומרים שונים ולחש לחשים סודיים.לאחר שבוע,נמכר הבית.
 
לבנה- התקשור והטיהור שקיבלתי מהאיש המדהים הזה,שינה  את חיי .אני בת 31 רווקה ומכל בני הזוג שהיו לי,לא יצא דבר.אחרי פגישה ראשונה הם נעלמו
פניתי לליאור .הוא אבחן את אופיי במדויק ועשה לי טיהור מיוחד לזוגיות.היום אני נשואה כבר שנה ובהריון.

שלמה-העסק שלי נמצא זה זמן רב בקשיים.לפני סגירתו והכרזה על פשיטת רגל,פניתי לליאור. הוא הגיע עם כל החומרים והקמעות והייתי בטוח שזה עוד שטויות...ליאור תקשר לי והחל במלאכה.בסוף,נתן לי קמיע והבטיח שתוך 3 ימים הכל ישתנה.אני לא יודע מה להגיד אבל מה שהוא עשה עבד ובגדול.

לינור-(בת 6) סבלה מפחדים וחרדות לא מובנים בגן הייתה נצמדת לגננת ובבית אל אחד ההורים.אי אפשר היה לעזוב אותה לשנייה אחת לבד.ליאור קיבל אותה,טיפל בה בהילינג ורייקי ועשה לה טיהור מיוחד לילדים.זה מדהים איך היא הגיבה אליו,אבל יותר מדהים,כיצד היום לינור ילדה אחרת.היא פתוחה,צוחקת וחברתית.אין לנו מספיק מילים להודות לאיש המדהים הזה.

רחל-  "אתה עזרת לי להציל את חיי" לפני כשנה,הגעתי אלייך לפני הליך משפטי קשה.ידעתי שהצדק לצידי,אך כוחות הנפש שלי היו אפסיים.קודם כל חיזקת את נפשי בשיחות,אח"כ את גופי בהילינג ורייקי ובסוף בטיהור המיוחד שעשית להרחקת אויבים.זכיתי במשפט וקיבלתי את חיי בחזרה.