ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.

ייעוץ וגישור זוגי הוליסטי

בתקופה זו בה אנו חיים , אנו חווים מדי יום ביומו פרוק משפחות ולעיתים ללא חשיבה מוקדמת- בפזיזות. הגיושים יוצרים מכאובים לבני הזוג לילדים, מקשים בהיבט כלכלי. מתחילות מלחמות  באמצעות בעלי מקצוע- מלחמות העולות  בכסף רב וכרוכה בפגיעה בגוף ובנפש ,בדכאונות , בעוני ,בשנאה ,כעס ונקמה והכל מוביל בהמשך להתחלה מחודשת רצופה במכשולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים- חרדות ופחדים, חרדות נטישה ועוד.  וכל זאת בגלל של ניתנה הזדמנות לטיפול יעיל ביחד וכל אחד בנפרד , מטרת הטיפול לפרוק כעסים ואשמות וכנגד ללמוד ולזכור את הטוב הקיים. החשוב מכל-הבנה כי כל אחד מבני הזוג , הנוטש או הנינטש,  אחראי באותה מידה לפרידה.
תפקידי ,כמגשר, המשלב טיפול הוליסטי במהלכו אני מכין מפה נומרולוגית, שיחת תיאום ציפיות והחשוב מכל- הקניית כלים, תובנות והפיכת הראיה המצומצמת לראית התמונה המלאה. במהלך הטיפול מודגש המחיר שהגירושין גובה- עובדה שרוב  המתגרשים לא מודעים לכך. 
הייעוץ הזוגי הרוחני מיועד  למטופלים שלא מצליחים להגיע לזוגיות , לאהבה, 
וכמובן  למתלבטים בקשרים הזוגיים בהם הם נמצאים .
 
הפגישה בינינו מיועדת  לאבחון גורלי ונומרולוגי למטרות איבחון ההתאמה הזוגית.
ובדיקת האתגר הזוגי.
 
מטופלים רבים מגיעים לאחר שעברו גרושין ולא מצליחים להכנס זוגיות חדשה כתוצאה ממחסומים רגשיים, בחירתיים או גורלי.
 
 
זוגות רבים שמערכות היחסים  שלהם עולות על שרטון והופכות ממערכת שהיתה טובה ומלאת אהבה לסיוט.
 
בטיפול הזוגי  רוחני אני מאבחן האם ניתן לטפל בקשר -לחזקו ולשקמו או להבין שתם זמנו וכי יש להמשיך הלאה תוך כדי שחרור האחד את השני מתוך רגשי כבוד והערכה. מתוך הבנה כי רק בדרך זו ניתן לחסוך הרבה עוגמת נפש וכספים רבים.

הילה(שם בדוי) הגיעה אלי תוך שהיא משדרת מצוקה רבה, בעלה-אהוב ליבה החליט לעזוב את הבית בטענה שהוא חש ברייקנות וזקוק לחופש. 
בדקתי את המפה הזוגית והגורלית המשותפת שלהם- המפה גילתה כי הזוגיות שלהם היא גורלית ולא מומלץ לפרקה. מצאתי את שורש הבעיה והמצוקה, הענקתי להילה את הכלים הנדרשים, תמיכה רבה וחיזוק בטחונה העצמי. בהמשך בעלה של הילה הצטרף לפגישות משותפות ונפרדות. הבעיות חלפו והם חזרו להיות בני זוג שהחברות והאהבה שורה בינהם.  כיום הזוגיות בינהם בנויה על בסיס של תקשורת משותפת, תיאום ציפיות שיחות מעמיקות ותמיכה הדדית.
הטיפ שלי לכולכם: להצלחה משותפת נדרשים שניים.
יש לך עוד שאלות?
רוצה לקבל עוד מידע?
יש לכם שאלה?
תשובה נכונה תשנה את חייכם!