ליאור מרדכי-תקשור 
ייעוץ טלפוני, קואצ'ינג ותקשור.
שיעורים ברוחניות והעצמה אישית.
רייקי, תקשור, הילינג, נומרולוגיה וחוגי בית.

חלומות

מהו חלום?
חלום הינו מסר שאנו מקבלים על העבר או ההווה או העתיד. למעשה, זהו אמצעי תקשור יעיל ביותר. במוח האדם נוצר מאגר זיכרון, מרשמים חושיים ורגשיים מחיים אלו ומחיים קודמים. בזמן השינה, המוח מפרק מהמאגר "הודעות" היכולות להיות אזהרות, או תשובות לשאלות, או מידע רב ערך בקשר לעבר, ואף הודעות המנבאות את העתיד. בזמן החלום, המוח אינו כלוא במגבלות ההיגיון היומומי. תת המודע משחרר דברים שהדחקנו, מעברנו בחיים אלו ומחיים קודמים. למעשה, חלום הינו המציאות של עולם הרוח,העולם שמעבר  לחמשת החושים. לכל אחד מאתנו ישנה נשמה קטנה ונשמה גדולה. בגוף הפיזי שלנו, שוכנת הנשמה הקטנה ויש הטוענים שמקומה בלב. הנשמה הגדולה שלנו נמצאת בשמים. ברגע שאנו ישנים שינה עמוקה, הנשמה הקטנה יוצאת מתוך הגוף ומתאחדת עם הנשמה הגדולה. כאשר הנשמה מתנתקת מהגוף, אנחנו עוברים תהליך הנקרא ניקוי. התוצאה של הניקוי היא חלומות. כאשר הנשמה מתנתקת, בזמן השינה, ישנו חוט בצבע כסף, או זהב, המקשר בינה לבינה.                                                                                       

מדוע אנו חולמים?
המדע הוכיח, שכל האנשים חולמים, גם אלו שנשבעים שמעולם לא חלומו. ככל שהאדם פתוח יותר, רגיש יותר, הוא יזכור את החלומות. רוב החלומות נשארים בתודעתנו במשך 10-20 שניות בלבד.ונמשכים בין 3 דקות לחצי שעה. לכן חשוב להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ומיד לרשום את החלום. בזמן השינה והחלימה אנו עורכים מסעות רוחניים. רבים מכם ודאי מכירים את תחושת הניתור, הלא רצוני, שאנו חשים לעיתים בזמן השינה. ניתור זה, מהווה חזרה פתאומית של הנשמה, לגוף הפיזי. בזמן מסענו אל הנשמה הגבוהה, אנו מעבירים לה אינפורמיציה על מעשינו באותו יום, ובמקביל עוברת הנשמה גם תהליכי ניקוי אנרגטיים. אנו נטענים במשך המסע באנרגיה קוסמית, כדי שנוכל להתאזן מחדש ומקבלים מידע חדש מהנשמה הגבוהה.
 

סוגי חלומות
החלומות מגיעים אלינו כמסר משמים, אך לרוב הם מופיעים בצורת משל ועלינו להבין את הנמשל,  ולהתייחס אל כל חלום כאל מסר.
 

חלום נבואי
יש אנשים אשר חולמים חלומות נבואיים על העתיד ,דברים אישיים או אוניברסליים.חלום זה,בא להכין אותנו נפשית,למה שעומד לקרות. הדוגמא הטובה ביותר הינה חלום יוסף במצרים, בו ניבא על שבע שנות הבצורת דרך החיזיון של שבע הפרות הרזות. כאשר אנו חולמים חלום נבואי, קמים עם ידיעה ברורה ואין מקום לספקות.גם אם באותו הרגע לא הבנו את פשר החלום,צריך להבין שהנשמה נותנת לנו הכנה לבאות.
  

בקשת מסר בחלום
כאשר אנו נמצאים בבעיה מסוימת, התלבטות, או כל שאלה שלא נמצא לה פתרון ביומיום, ברוב המקרים, אם מבקשים מסר בחלום מקבלים.
לפני השינה, שחררו את ראשכם מכל דאגה ומחשבה ובקשו לקבל מסר על אותה בעיה, המטרידה אתכם. חשוב מאוד שבאמת תתכווננו. אם השאלות חשובות, תקבלו תשובות עינייניות. חשוב לדעת,שכל אדם נולד עם הדרכה צמודה,אשר מלווה אותו במשך כל חייו.בזמן השינה,כאשר אנו מנוטרלים מהרציו,באים מדריכנו הרוחניים ומעבירים לנו מסרים חשובים.
 

חלומות שווא
חלומות אלו מגיעים אלינו בגלל דאגה. לדוגמא, אם הבן חולה ואנחנו דואגים לו,  אנחנו יכולים לחלום שקורה לו משהו מפחיד,או לא נעים. זהו חלום שווא. אך ברגע שחלמנו, שברנו את הדאגה וסביר להניח ,שחלום כזה לא יתגשם.לפעמים אנו מביאים את בעיות/דאגות היומיום,אלינו לפני השינה.דבר זה משפיע באופן ישיר על החלומות.לעיתים חלומות אלו יגיעו בצורה מאוד מוגזמת,אך ורק כדי להכניס אותנו לפרופורציה.
 

חלומות החוזרים על עצמם
חלומות אלו מצריכים תשומת לב מיוחדת. חלומות אלו מראים לנו, שיש משהו לא פתור בחיים. מומלץ לבדוק מדוע החלום חוזר, מה המסר שלו ולנסות לפתור את הבעיה עד שהחלום יפסק.
 

חלומות על גלגולים קודמים
זמן החלימה הוא גם הגשר שלנו לחיים קודמים. מקובל לחשוב שחלומות עשויים לספק לנו מידע יעיל בנוגע להווה או העתיד, אך החלומות מספקים לנו גם מידע רב ערך, בקשר לעבר. חלומות על גלגולים קודמים נראים אמיתיים יותר מחלומות רגילים, ולעיתים קורבות אלו הם חלומות שחוזרים על עצמם שוב ושוב.
 

מריבות בחלום
כאשר בחלום אנו רבים עם אנשים מסוימים מחיינו בהווה או מהעבר, סימן ש"חשבונות" עדיין לא נסגרו, או שכעסים מודחקים צפים. מומלץ לדבר עם אותו אדם ולסגור את הדברים הפתוחים ביניכם. אם לא ניתן, מומלץ להזמין את הנשמה שלו, גם אם האדם חי, לדבר איתו ולהסביר מדוע כועסים ולנסות "לסגור חשבונות".